Jak to u nás chodí?

Pro nerušenou relaxaci je lepší objednat se alespoň 2 dny předem, ale můžete se objednat i v ten den, kdy chcete do solné jeskyně jít.

Solná jeskyně je místem relaxace a klidu, proto si před příchodem k nám vypněte nebo ztlumte mobilní telefon.
Nepoužívejte výrazné parfémy, které by v jeskyni utlumily „vůni soli“.

Každá návštěva solné jeskyně začíná v celou hodinu a trvá 45 minut.

Poslední terapie začíná hodinu před koncem otevírací doby.

Protože je v jeskyni udržována stálá pokojová teplota 19 – 22°C, doporučujeme lehčí pohodlné oblečení a čisté ponožky navíc. Pro děti ponožky a lehčí světlé oblečení na převlečení pro pobyt v jeskyni. Za letních veder je v jeskyni příjemný chládek, v zimních mrazech je díky podlahovému topení v Solničce teploučko. Hrubá sůl na podlaze jeskyně vám příjemně promasíruje chodidla a bude vám na nich stimulovat reflexní body orgánů a orgánových center těla, což prospívá celému organizmu.

Pak už se jen usadíte nebo položíte na pohodlné lehátko a zaposloucháte se do uklidňujících tónů relaxační hudby.
Můžete si jen tak zavřít oči nebo na sebe nechat působit kouzlo rozsvícených himálajských solných krystalů či hru světel na stropě připomínající hvězdné nebe.

Uklidňující atmosféru ještě podpoří šumění vody malého vodopádu, a také studna s vyvíječem mlhy, který každou chvíli mění barvu. Díky nim se z všudypřítomné soli lépe uvolňují všechny prvky tolik prospěšné pro lidský organizmus a vy si budete připadat jako u moře.

Zatímco maminky budou odpočívat, děti si pohrají v solišti (obdoba pískoviště), poslechnou si oblíbenou písničku nebo se podívají na krátkou pohádku.

Solná jeskyně je pro všechny- od miminek až po seniory, včetně budoucích maminek.

S každým vaším nádechem pocítíte blahodárné účinky soli.

Přijďte a sami vyzkoušejte zda platí, že je sůl nad zlato!