Power jóga

Od října 2012 probíhá v solné jeskyni kurz POWER JÓGY pod vedením zkušené lektorky!
Spojíte pobyt v solné jeskyni s cvičením, takže si nejen protáhnete tělo, ale také se krásně nadýcháte minerály a solí prosyceného vzduchu a na závěr zrelaxujete
v příjemném prostředí solné jeskyně. Pookřeje tak nejen tělo, ale i duše 
V ceně lekce máte 60 ti minutový pobyt v solné jeskyni (tedy 15 minut navíc oproti normálnímu pobytu) a zároveň 60 minut příjemného cvičení.
Jóga v solné jeskyni má neopakovatelnou atmosféru, která ještě umocní váš prožitek ze cvičení.

Cvičební dny nejsou rozdělené na začátečníky a pokročilé. Přihlásíte se na den, který vám vyhovuje. Cvičení uzpůsobíme podle toho, v jakém složení se na dané dny klientky sejdou.
Pokud budete chtít chodit oba dny v týdnu, je to samozřejmě možné, proto jsme letos nedaly cvičební lekce hned 2 dny po sobě.
Cena jedné cvičební hodiny je 160,- Kč. Pokud přijdete poprvé, platí se před začátkem cvičení.
Pokud se pak rozhodnete cvičit s námi pravidelně, zakoupíte si permanentku na 5 vstupů (platnost 2 měsíce, cena 800 Kč), permanentku na 10 vstupů (platnost 3 měsíce, cena 1600 Kč) + bonus 1 lekce zdarma nebo permanentku na 20 vstupů (platnost 6 měsíců, cena 3200 Kč) + bonus 2 lekce zdarmaPravidelná účast není bez permanentky možná!
Prostředí je příjemné, komorní, do solné jeskyně se vejde maximálně 8cvičících osob. Závěrečná relaxace má neopakovatelnou atmosféru, která dokonale umocní dojem ze cvičení.
Můžete si vyzkoušet jednu hodinu, a pak se rozhodnout, zda budete chodit pravidelně. Pokud jste první hodinu nestihla, můžete se přidat později. Protože je ale počet míst omezený a zájem se neustále zvyšuje, což nás velmi těší, je nutné se přihlásit či odhlásit nejpozději do 14h daného dne  telefonicky nebo SMSkou, aby vaše místo nebylo blokováno a mohlo být nabídnuto dalším klientkám. Pokud se nejpozději do této hodiny neomluvíte a nedostavíte se na cvičení, lekce vám propadá a bude vám odečtena z permanentky! Pokud víte, že budete chodit pravidelně, budeme vám vaše místo rezervovat.
S sebou budete potřebovat jen pohodlné oblečení a světlé ponožky, podložky jsou pro vás připraveny!
Přijďte si příjemně protáhnout tělo a odpočinout si!!

INFORMOVAT a PŘIHLÁSIT se můžete již teď přímo na recepci v Solničce,  na tel.: 721746744 nebo mailem na : info@solnicka.com.

Počet míst je omezený, tak neváhejte dlouho!!

Letos je power jóga v Solničce prozatím ZRUŠENA z důvodu pracovního vytížení lektorky.

POWER JÓGA

Je velice populární a zajímavou alternativou nejen k samotné józe, ale také k aerobicu nebo pilates.
Narozdíl od tradiční jógy, kde se v jednotlivých pozicích setrvává poměrně dlouho, se v power józe pozice dynamicky střídají. Důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Power jóga je proto fyzicky náročnější než tradiční jóga a může proto pomoci i při hubnutí nebo udržení váhy.
Power jóga je výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení. Jedná se o formu cvičení, po kterém se budete nejen cítit skvěle, ale pomáhá i s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády. Stejně jako tradiční jóga odbourává i power jóga stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů.
Další výhodou power jógy je, že se nezaměřuje pouze na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu, zachovávají správné držení těla a napomáhají udržet zdravé klouby a páteř.
Při power józe se naučíte také správně dýchat, což je velmi důležité pro prokrvení životně důležitých orgánů a vlasně pro správné fungování každé buňky ve vašem těle. Získáte velmi zajímavou zkušenost s cvičením na “nestabilním” povrchu, kterým je sůl. Udržení rovnováhy je trošku náročnější než na obyčejné zemi, takže zapojíte i ty nejhlubší svalíky, o kterých jste doteď neměla ani tušení  Procvičení těla je díky tomu opravdu komplexní a důkladné! Atmosféra v solné jeskyni je jedinečná, cvičení je díky tomu velmi příjemné. Závěrečná relaxace pod “hvězdným nebem” jeskyně má neopakovatelnou atmosféru a podle tvrzení spokojených klientek se toto cvičení nedá srovnat s cvičením v běžné tělocvičně.